Mapa eta bilatzea


Jarduera-enpresak

Ez dago enpresa espezializatuen zerbitzuez baliatzea baino hoberik gure monumentu, paisaia eta gastronomiaren funtsa sakon ezagutzeko, edota, bestela, turismo aktiboan haien eskutik aritzeko. Bisita interesgarriak, jarduera zirraragarriak... zerorrek aukeratu. 

 

Gorde edo partekatu emaitzen zerrenda honako esteka hau kopiatuz.

Bilatzailea

Izena

Jarduteko eremua


 

Emaitzak

  122  Emaitzak URL Mostrar

 

Gorde edo partekatu emaitzen zerrenda honako esteka hau kopiatuz.

Coto Valdorba Coto Valdorba Jarduteko eremua: Erdialdea Tel.: 948721021 coto@valdorba.com

Jarduerak: Arku-tiroa, Ehiza eta arrantza, Paintball

BKZ Navarra Aventura BKZ Navarra Aventura Jarduteko eremua: Pirinioak Tel.: 948592322 bkz@navarraaventura.com

Jarduerak: Bidezaletasuna, Bizikleta-ibilaldiak , Eskalada, Haitzarte-jaitsiera, Paintball, Piraguismoa / Kayak, Rafting, Tirolinak

Club de Golf Ulzama Club de Golf Ulzama Jarduteko eremua: Pirinioak Tel.: 948305162 laura@golfulzama.com

Jarduerak: Golfa

Paintball Navarra Paintball Navarra Jarduteko eremua: , Iruñerria Tel.: 669963349 info.paintballnavarra@gmail.com

Jarduerak: Paintball

Pitch and Putt Lizaso Pitch and Putt Lizaso Jarduteko eremua: Pirinioak Tel.: 619700456 info@lizasogolf.com

Jarduerak: Golfa

Basojaun Basojaun Jarduteko eremua: Pirinioak Tel.: 620707741 prekonea@gmail.com

Jarduerak: Bidezaletasuna, Bisitak ondare naturalera, Bizikleta-ibilaldiak , Gastronomia-jarduerak

Nahiaz Nahiaz Jarduteko eremua: Erdialdea Tel.: 609372816 info@nahiaz.com

Jarduerak: Bisitak alde historikoetara, Bisitak ondare artistikora, Gastronomia-jarduerak

Ametsa Ametsa Jarduteko eremua: Erdialdea, Pirinioak Tel.: 948362174 patxikuk@gmail.com

Jarduerak: Parapente

Oreinak Lesakenean Oreinak Lesakenean Jarduteko eremua: Pirinioak Tel.: 619218402 lesakenea@hotmail.com

Jarduerak: Nekazaritza-turismoko jarduerak

Errotain Zaldi Ibilaldiak Errotain Zaldi Ibilaldiak Jarduteko eremua: Pirinioak Tel.: 687424839 errotain@gmail.com

Jarduerak: Zalditegia

Etxaideko Errota - Molino de Etxaide Etxaideko Errota - Molino de Etxaide Jarduteko eremua: Pirinioak Tel.: 609828010

Jarduerak: Bisita tematiko-kulturalak

Bardenas Aventure Bardenas Aventure Jarduteko eremua: Erribera Tel.: 609772450 info@bardenasaventure.com

Jarduerak: 4x4, Bidezaletasuna, Bisitak ondare naturalera, Bizikleta-ibilaldiak , Bizikleten alokairua, Zalditegia

Sangüesa Tour Sangüesa Tour Jarduteko eremua: Erdialdea Tel.: 620110581 info@sanguesaturismo.com

Jarduerak: Bisita tematiko-kulturalak, Bisitak alde historikoetara, Bisitak ondare artistikora

Navarra Fishing Adventures Navarra Fishing Adventures Jarduteko eremua: Zonalde guztiak Tel.: 675110288 navarra.fishing.adventures@gmail.com

Jarduerak: Ehiza eta arrantza

Hípica Ordoki Hípica Ordoki Jarduteko eremua: Pirinioak Tel.: 616160115 hipicaordoki@gmail.com

Jarduerak: Zalditegia

Punto de Información Turística Cerco de Artajona Punto de Información Turística Cerco de Artajona Jarduteko eremua: Erdialdea Tel.: 670481965 info@reinodeartajona.com

Jarduerak: Bisitak ondare artistikora

Parque aventura Artamendía Parque aventura Artamendía Jarduteko eremua: Erdialdea Tel.: 948877005 info@parqueartamendia.com

Jarduerak: Tirolinak

Korolevstvo Navarra Korolevstvo Navarra Jarduteko eremua: Zonalde guztiak Tel.: 634604016 info@turizmnavarra.ru

Jarduerak: Bisitak alde historikoetara, Bisitak ondare artistikora, Gastronomia-jarduerak

Tripa Azul Tripa Azul Jarduteko eremua: Zonalde guztiak Tel.: 639642625 info@tripaazul.com

Jarduerak: Bidezaletasuna, Bisitak ondare naturalera, Raketak

Rutas Izaga Rutas Izaga Jarduteko eremua: Zonalde guztiak Tel.: 620140222 rutasizaga@hotmail.com

Jarduerak: Bisita tematiko-kulturalak, Bisitak ondare artistikora